İçeriğe geç

EĞİTİM

Almanya Nitelikli İş Gücü Göçü Yasasının onaylanması ve yürürlüğe girmesi ile birlikte Almanya’ya çalışmak veya eğitim görmek için gitmek isteyenlerin önü açılmış oldu. Bu yasadan yararlanabilmek ve Almanya’da çalışabilmek, eğitim görebilmek için alanında uzman Almanya eğitim danışmanı personellerimize ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan form veya telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilir, direkt ve ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Almanca dilini öğrenmek isteyen, mesleği ile ilgili sertifika veya denklik almak isteyen veya Almanya dil okulu başvurusu yapmak isteyen kişiler, hafta içi sabah 09:00’dan akşam 18:00’e kadar bizlere ulaşabilir ve ücretsiz bilgi alabilirler.

DİL EĞİTİMİ

Danışmanlığı

Almanya İş Gücü Göçü Yasası kapsamında mesleğinize göre değişen Almanya dil yeterliliği şartını sağlayabilmeniz için, sınava yönelik özel Almanca Dil Eğitimi alabilirsiniz.

almanya dil okulu fiyatları

DİL OKULU

Danışmanlığı

Almanya’nın istediğiniz şehrinde dil okuluna gidebilir, Almancayı Almanya’da yaşayarak öğrenebilirsiniz. Bunun için size gereken vize, Almanya Dil Okulu Vizesi olacaktır.

DİL SINAVI

Danışmanlığı

Almanya dil sınavı olarak da bilinen Almanca yeterlilik sınavı ÖSD ve Goethe tarafından yapılmaktadır. Aile birleşimi, çalışma vizesi gibi vize başvuruları için, bu sınavda geçerli nota sahip olmak gerekir.

Almanya Öğrenci Vizesi (3)

EĞİTİM

Danışmanlığı

Almanya’da lise veya üniversite programlarına başvurabilir, eğitim hayatınız da Almanya’da yaşayarak, Almanya’nın kültürel ve tarihi güzellikleri deneyimleyebilirsiniz.