BİZ KİMİZ

Almanya Göç Ajansı olarak; Vize, Oturum ve Vatandaşlık konularında yılların verdiği birikim ile Almanya Göç Yasası kapsamında,  Almanya’da çalışmak isteyen herkese hayallerini gerçekleştirme konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

almanya-danismanlik

DANIŞMANLIK

Almanya’ya çalışma veya oturum amacıyla gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti veriyoruz

almanya-egitim

EĞİTİM

Almanya’da çalışabilmeniz için geçerli sertifika ve dil eğitimlerini veriyoruz

dosya-takibi

DOSYA TAKİP

Almanya’da çalışma veya oturumla ilgili başvuru dosyalarınızı takip ediyoruz

MEMNUNİYETLER

AHMET T.-İNŞAAT İŞÇİSİ

Türkiye'de inşaat işçisi olarak çalışıyorum, Almanya Göç Ajansı çalışanları bana her türlü konuda yardım ederek, hem meslek belgesi almamı hem de dil belgesi almamı sağlıyorlar. Sürecim hala devam ediyor. Her adımda bana çok yardımcı oluyorlar. Sonunda inşallah Almanya'ya gidip, çalışabilirim. Her türlü yardımınız için çok sağolun. "

ESRA G.- HEMŞİRE

Ben özel bir kurumda 4 yıldır hemşire olarak görev yapıyorum. Akrabalarım Almanya'da yaşadığından dolayı oraya gidip kendi alanımda çalışmak istiyorum. Almanya Göç Ajansı uzmanları ile tanıştıktan sonra gidebileceğimi öğrendim ve hazırlıklara başladık. Şu anda denklik başvurusu yaptım ve dil kursuna devam ediyorum. Çok teşekkür ederim " 

KAAN T. -ELEKTRİK TEKNİSYENİ

12 yıldır Elektrik Teknisyeni olarak çalışıyorum. Ailemle beraber Almanya'ya gidip çalışmak istiyordum. Almanya Göç Ajansı Çalışanları bana çok yardımcı oldular. Aynı anda hem mesleki denklik sürecini hem de dil yeterliliği için dil kursunda derslerimi başlattılar. Umarım hayallerimize kavuşuruz. Göç Ajansı çalışanlarına ufkumu açtıkları için teşekkür ederim. "

Almanya ile ilgili aklınıza gelen her türlü konu için bizi arayabilirsiniz. Gerek Almanya’da gerekse Türkiye’de bulunan iş ortaklarımız ile çok geniş bir hizmet ağına sahibimiz. Bu hizmet ağı ile birlikte sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek oldukça deneyimli uzmanlara sahibiz. Oturum ve çalışma izinleri, aile birleşimi, Dil okulları, Denklik başvuruları ile gerek üniversite gerekse de yüksek lisans eğitimleri başta olmak üzere birçok konuda uzman kadromuz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Birçok danışanımızdan olumlu referans almış olan Almanya Göç Ajansı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile sizlere  daima güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Her türlü sorularınız için bizi arayabilir veya yüzyüze görüşmeler için ofisimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.