İçeriğe geç

Biz Kimiz?

Almanya Göç Ajansı

Almanya vize işlemleri genel olarak vakit alan, insanı uğraştıran ve yıpratan bir süreçtir. Doğru evrakları Konsolosluğa sunabiliyor olmak, güncel tarihli olmaları, mesleğinize, işinize, sponsorunuza, amacınıza ve kültürünüze bağlı olarak istenilen evraklar değişmektedir. İnsanlar genel olarak tek tip dosya hazırlamakta ve bu şekilde başvuru yapmaktadırlar. Sonrasında ne olduğunu soracak olursanız, vize başvurusu uzadıkça uzuyor, ek evrak talep ediliyor veya en kötü ihtimalle ret sonucu ile karşılanıyor.

Vize Keyfi firmamızın yan kuruluşu olan Almanya Göç Ajansı, yılların deneyimi ve tecrübe ile sizlerle buluşuyor. Almanya başvurularını ve danışmanlarını tamamen ayırmak amacı ile kurulmuş web sitemizde Almanya Göç Yasası Ön Başvuru Formu‘nu doldurarak, Almanya vizesi için ilk adımı atabilir, vize almaya uygun musunuz? değil misiniz? öğrenebilirsiniz.

Almanya ile ilgili aklınıza gelen her türlü konu için bizi arayabilirsiniz. Gerek Almanya’da gerekse Türkiye’de bulunan iş ortaklarımız ile çok geniş bir hizmet ağına sahibiz. Bu hizmet ağı ile birlikte sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek oldukça deneyimli uzmanlara sahibiz. Oturum ve çalışma izinleri, Almanya aile birleşimi, Almanya dil okulu, Denklik başvuruları ile gerek üniversite gerekse de yüksek lisans eğitimleri başta olmak üzere birçok konuda uzman kadromuz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Yıllardır sektörün tepesinde yer alan firmamız, Almanya Göç Ajansı müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile sizlere  daima güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Her türlü sorularınız için bizi arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

VİZE İŞLEMLERİ

Almanya vize işlemlerini A'dan Z'ye yönetiyor, kolay, hızlı ve doğru başvuru yapmanızı sağlıyoruz. Başvuru sonrası pasaport takibinizi bizzat yapıyor, Konsoloslukta ne durumda olduğunu size an be an iletiyoruz.

KOLAY BAŞVURU

Bizim ile çalışan kişilerin başvuru evrakları tarafımızca hazırlanmaktadır. Almanya vize danışmanlarımız ihtiyacınız olan evrakları size özel hazırlamaktadır.

biz kimiz

DANIŞMANLIK

Almanya'ya gitmek isteyen herkese öncü oluyor, Almanya vize türlerinin tümünde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

LİDER

15 Yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile, son 8 yıldır Türkiye'de, Almanya vize danışmanlığı denilince akla gelen ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hakkımızda Ne Diyorlar?

Türkiye'de inşaat işçisi olarak çalışıyorum, Almanya Göç Ajansı çalışanları bana her türlü konuda yardım ederek, hem meslek belgesi almamı hem de dil belgesi almamı sağlıyorlar. Başvuru sürecim hala devam ediyor. Her adımda bana çok yardımcı oluyorlar. Sonunda inşallah Almanya'ya gidip, çalışabilirim. Başta Abdullah bey olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum.
man
Ahmet T.
İnşaat İşçisi
Ben özel bir kurumda 4 yıldır hemşirelik yapıyorum. Akrabalarım Almanya'da yaşadığından dolayı oraya gidip kendi alanımda çalışmak istiyorum. Almanya Göç Ajansı uzmanları ile tanıştıktan sonra gidebileceğimi öğrendim ve hazırlıklara başladık. Şu anda denklik başvurusu yaptım ve dil kursuna devam ediyorum. Çok teşekkür ederim
woman
Esra G.
Hemşire
12 yıldır Elektrik Teknisyeni olarak çalışıyorum. Ailemle beraber Almanya'ya gidip çalışmak istiyordum. Almanya Göç Ajansı Çalışanları bana çok yardımcı oldular. Aynı anda hem mesleki denklik sürecini hem de dil yeterliliği için dil kursunda derslerimi başlattılar. Umarım hayallerimize kavuşuruz. Göç Ajansı çalışanlarına ufkumu açtıkları için teşekkür ederim.
man
Kaan T.
Elektrik Teknisyeni

Markalarımız

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için...