İçeriğe geç

Almanca Öğrenmek ve Dil Yeterliliği

Almanya’da çalışmak için gidecek olanlar, Almanca öğrenmek ve her meslek grubuna göre farklı seviyede olmak üzere Almanca bilmek zorundadırlar. Almanya Göç Yasasından yararlanmak için belli şartlar olduğundan bahsetmiştik. “Almanya Göç Yasası Şartları Nelerdir?” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz. Burada bahsedilen şartlardan biri de Almanca konuşabilmektir.

Almanca Dil seviyesi her meslek grubu için farklıdır. Dolayısıyla Almanca Öğrenmek istiyorsanız öncelikle mesleğiniz için gerekli olan dil seviyesini öğrenmeniz gerekmektedir. Bu konuda Almanya Göç Ajansı uzmanlarına danışabilir ve ayrıntılı olarak bilgi alabilirisiniz. İletişim için info@almanyagocajansi.com adresine mail atabilir veya 0212 909 22 10 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Her meslek grubuna uygun olarak hazırlanan Dil Kursumuza gelerek kayıt yaptırabilirsiniz. Almanca Öğrenmek veya gerekli dil yeterliliği için eğitim almak isteyen kişiler, farklı ve esnek zamanlı olarak oluşturulan aynı zamanda ihtiyaç duyulan seviyeye özel oluşturulan müfredat ile birebir özel kurs eğitimi veya 6-8 kişilik VIP grup dil programı ile hafta içi – hafta sonu için oluşturulan sınıflarda eğitim alabiliriler. Kurs seçenekleri için lütfen bizi arayınız.

Almanca Öğrenmek

Almanca Öğrenmek İstiyorum Hangi Seviyede Olmalıyım?

Almanya Göç Ajansı olarak, Almanya’ya çalışma veya oturum amacıyla gitmeyi planlayan ve Almanca Öğrenmek istiyorum diyen herkese arzu edilen seviyede Almanca eğitimi verilmektedir. Genel olarak meslek grupları için, A2 ve B1 seviyelerinde dil yeterliliği şartı aranmaktadır. Temel başlangıç seviyesi A1 olarak kabul edilirken, derslerin yoğunluğuna ve öğrenme seviyenize göre ortalama 3-6 aylık bir süre içerisinde A2 veya B1 seviyelerine gelebilirsiniz. Eğitimlerimiz çok kısa sürede yoğun bir programla sınavlarınızı geçmeye yönelik olmaktadır. Talep etmeniz halinde farklı programlar da alabilirsiniz.

Almanca Dil Sınavları, Almanya tarafından yetkilendirilmiş üniversiteler tarafından ve Türkiye’de yetkilendirilmiş kurumlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Eğitimcilerimiz güncel olarak sınav takvimini, müfredatını, içeriğini takip etmekte ve sınava yönelik çalışma ve soru çözme stratejileri geliştirmektedir. 

Almanca Öğrenmek ve mesleğiniz için gerekli olan dil yeterliliğini almak isteyenler merak ettikleri her türlü konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için 0212 909 22 10 telefon numarası,  info@almanyagocajansı.com mail adresi veya  https://almanyagocajansi.com/iletisim/  sayfasındaki formu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tüm ülkelerin vize, oturum ve vatandaşlık işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız https://vizekeyfi.com/ adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir