İçeriğe geç

Almanya İş Başvurusu Danışmanlığı

Almanya iş gücü yasasından yararlanmak için gerekli olan şartları yerine getirdiğiniz zaman Almanya iş başvurusu yapmak veya iş aramak için size 6 aylık iş arama vizesi veriliyor. Almanya göç yasasından yararlanmanız için gerekli olan şartları öğrenmek için tıklayınız.

İş arama vizesi sürecinde isterseniz Almanya’ya giderek kendiniz de iş arayabilir ve gerekli firmalara başvuru yapabilirsiniz. Fakat bu süre zarfında Almanya’da sizin için gerekli olan barınma ve diğer giderlerinizi karşılayabilecek kadar birikiminiz olduğunu belgelemeniz gerekecektir. Bununla beraber Almanya’da bir akrabanız veya tanıdığınız yoksa iş başvurusu ve mülakat işlemleri sürecinde Almanca bilmeniz gereklidir. Bu sebeple bütün işlemlerinizi sizin adınıza biz yapıyoruz.

Almanya İş Başvurusu Danışmanlığı

Neler Yapıyoruz ?

  • Referans mesleği bulma işlemi: Mesleki denklik aldığınız alan ile ilgili yapabileceğiniz iş alanlarını tespit ediyoruz. Sizinle birlikte öncelikli iş alanlarını tespit ediyoruz. Mesleğinizle alakalı alternatif planlar geliştiriyoruz.
  • Mesleğiniz için en uygun eyaletin tespiti: Mesleki denklik aldığınız alan için her eyaletin farklı uygulamaları olabilmektedir. Bu durumlar avantaj veya dezavantajlı durumlar oluşturabilmektedir. Bu sebeple mesleğinize uygun bölgede Almanya iş başvurusu yapmak çok önemlidir. 
  • Anlaşmalı Şirketlere iş başvurusu yapılması: Almanya’da birlikte çalıştığımız şirketlerde sizin mesleğinizle alakalı istihdam olup olmadığını kontrol ediyoruz. Mesleğinizle ilgili ihtiyaç olması durumunda adınıza yapılan iş teklifini dosyanıza ekliyoruz. 
  • Almanya İş İlanlarının takibi: Sizlere alternatif oluşturmak amacıyla, sizin adınıza birçok ilana başvuru yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz şirketlerden gelen tekliflerin yanı sıra bu iş ilanı başvuruları ile size geniş bir iş portföyü oluşturuyoruz.
  • İş teklifinin Değerlendirilmesi: Bu süre zarfında tarafınıza yapılan iş teklifleri arasında size en uygun olanına birlikte karar vererek izlenecek adımlar ile alakalı danışmanlık yapıyoruz.

Almanya iş başvurusu, İş arama ve bulma gibi konular ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız 0212 909 22 10 telefon numarası,  info@almanyagocajansı.com mail adresi veya https://almanyagocajansi.com/iletisim/ sayfasındaki formu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tüm ülkelerin vize, oturum ve vatandaşlık işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız https://vizekeyfi.com/ adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir