İçeriğe geç

Vize ve Oturum Danışmanlığı

Almanya’ya turistik, aile ziyareti, çalışma, iş arama, eğitim, aile birleşimi vb amacıyla gitmek isteyen herkese vize ve oturum danışmanlığı yapıyoruz. Almanya Göç Ajansı olarak yılların tecrübesi ile en doğru başvuruyu en hızlı şekilde yapıyor, başvuru sürecinin her aşamasında sizleri detaylı bilgilendiriyoruz. Ajansımız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yanında Türkiye’de ikamet etmekte olan yabancı ülke vatandaşlarının da işlemlerini yürütmektedir.

Her devletin, kendi ülkelerini ziyaret edecek, eğitim görecek, yatırım yapacak yabancı ülke vatandaşlarına yönelik farklı kuralları vardır. Bu kurallar genelde devletler tarafından net olarak belirlenmekte, başvuranların bu kurallara uygun davranıp davranmadıkları konsolosluklar tarafından değerlendirilmektedir. Başvuranların bu kuralları ve prosedürleri iyi bilmesi gerekmektedir. Almanya da vize ve oturum süreçlerinde en hassas davranan ülkelerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Başvuru koşullarına eksiksiz uyulmalı, başvuru aşamalarında hata yapılmamalıdır.

Vize ve Oturum Danışmanlığı

Vize, oturum ve vatandaşlık kazanma işlemleri prosedür olarak karmaşık, vakit alan ve insan psikolojisini yıpratan bir süreçtir. Bu problemli ve karmaşık süreçte vaktinizi daha verimli değerlendirmek için danışmanlık hizmeti almak en doğru olandır. Başvurusunu kendi yapan kişilerin ufak bir hatadan kaynaklı olarak ret almaları durumunda, sonraki süreçte tekrar vize almaları zorlaşmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinden alacağınız bir ret sonraki süreçte yapacağınız vize başvurularını olumsuz etkileyebilmektedir. 

Almanya, Türk vatandaşlarının çeşitli nedenlerle en çok vizeye başvurdukları ülkelerden biri olma özelliğine sahiptir. Vize türüne göre alanında uzman danışmanlarımız sizlere vizenizi alabilmenin en kolay yollarını sunmaktadırlar. Sizlere önce genel bilgilendirme yapan uzmanlarımız, başvurmak istediğiniz vize türüne göre gerekli evrak listesini ve yapmanız gerekenleri sizinle paylaşmaktadırlar. Daha sonraki aşamalarda her zaman bir telefon kadar size yakın olarak, bütün sorularınıza cevap vermektedirler. Uzmanlarımızın temel amacı, vize sürecinizin olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktır.

Almanya Vize Danışmanlığı

Almanya Vize ve Oturum Danışmanlığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız  0212 909 22 10 telefon numarası,  info@almanyagocajansı.com mail adresi veya  https://almanyagocajansi.com/iletisim/  sayfasındaki formu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tüm ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsanız https://vizekeyfi.com/ adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir